Cautam vorbitori de limba Romana / Franceza/Maghiara si Spaniola pentru o cunoscuta companie aeriana

Angajator: Conectys
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Cisnadie
  • Sibiu
  • Actualizat la: 08.12.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Abilitati de limba Engleza la nivel conversational.
    - Abilitati excelente de limba Romana/ Spaniola/ Franceza/ Maghiara
    - Abilitati foarte bune de comunicare.
    - Gandire logica.
    - Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului si internetului.
    - Entuziasm si spirit de echipa.
    - Experienta in industria BPO si cunostintele tehnice reprezinta un plus.
    - Disponibilitate pentru un program flexibil (5 zile pe saptamana, luni - duminica), in regim full-time

    Responsabilitati

    Clientul nostru detine una dintre cele mai cunoscute companii aeriene.

    Tu vei oferi suport pentru clientii care utilizeaza aceste tipuri de servicii, atat prin e-mail cat si telefonic. Programul este flexibil, atat full time cat si part time. Mai multe detalii o sa iti oferim la interviu.

    - 300 Euro bonus de angajare pentru cei care pot începe cel târziu la data de 16 Decembrie. Bonusul va fi plătit în 2 părți (100 Euro după 30 zile și 200 euro, după 6 luni)
    - Zbor gratuit catre o destinatie aleasa de tine (iti povestim mai multe la interviu)
    - Training de proiect.
    - Un mediu de lucru tanar, profesionist, cu oportunitati de dezvoltare.
    - Beneficii si bonusuri in functie de performanta. In functie de rezultate vei putea beneficia si de discount-uri la zborurile companiei.
    - Tichete de masa si abonament pentru servicii private medicale
    - Reducere la o gama variata de sali de sport (fitness, aerobic, inot, tenis etc.)

    Vrei sa faci parte din echipa noastra? Aplica si poate vei fi noul nostru coleg!