Asistent Manager Magazin Oravita Full Time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lidl Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager Magazin Oravita Full Time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Lidl Romania
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Resita
  • Actualizat la: 23.12.2016
    Remote work: On-site

    Responsabilităţi

    • Activitatea de încasare şi gestionarea mijloacelor de plată
    • Se asigură  de respectarea principiilor de prezentare a mărfii
    • Consiliează clienţii şi este responsabil de gestionarea stocurilor
    • Este responsabil de pregătirea, plasarea promoției săptămânale şi reamenajarea articolelor din promoțiile precedente
    • Se asigură de respectarea conceptului de igienă (HACCP)
    • Coordonează echipa şi reprezintă managerul de magazin în lipsa acestuia sau a adjunctului managerului de magazin
    • Participă la derularea inventarelor
    Profilul dvs.
    • Studii superioare finalizate constituie un avantaj
    • Rezistenţă la stres, amabilitate şi orientare către clienţi
    • Aptitudini de organizare foarte bune
    • Experienţa profesională în domeniul comercial reprezintă un avantaj
    • Orientare către rezultate
    • Dorinţa de a se implica în ceea ce face şi preluare de responsabilitate
    • Comunicativitate şi spirit de echipă
    Beneficii
    • Pachet salarial atractiv şi peste medie
    • Instruire sistematică şi practică
    • Mediu de lucru plăcut, modern şi dinamic
    • Posibilitatea de dezvoltare profesională
    Ești interesat(ă)?

    Te rugăm să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoțit de o scrisoare de intenție ce specifică poziția pentru care dorești să aplici.
    Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.

    Lidl Discount S.R.L.
    Aplicaţi aici

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (116)