Call Center Agent with German

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Pub Story SRL active.

Vezi toate job-urile Call Center Agent with German active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Pub Story SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.03.2017

    International company with more than 3 years of presence in Romania and 20 years in various countries of Europe, extends its activity with a new and exciting project.
    We are currently recruiting for an Call Center Operator, on an undetermined basis, eager to develop in a professional environment. As member of our team, you will have the possibility to develop your career and skills and to be part of a multinational company.

    Cerinte

    Ce cautam?

    • Cunostinte de limba germana la nivel avansat;
    • Abilitati foarte bune de comunicare si orientare catre client;
    • Atitudine pozitiva, dinamica si entuziasta;
    • Deschis catre feedback si cu dorinta de a-si imbunatati in mod constant activitatea si rezultatele.

    Daca te regasesti in descriere, te asteptam in echipa noastra!

    Responsabilitati

    • Preluarea apelurilor din partea clientilor de pe pietele vorbitoare de limba germana;
    • Promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
    • Suport online – gestionarea intrebarilor si a e-mailurile venite din partea clientilor prin intermediul platformelor online ale companiei.

    Alte informatii

    Ce oferim?:

    • Salariu competitiv - de la 3000 RON;
    • Bonusuri in functie de performanta individuala;
    • Mediu de lucru dinamic, colectiv tanar;
    • Training specializat;
    • Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
    • Bonuri de masa dupa 3 luni de activitate in companie.

    Cine suntem?

    • Suntem o companie multinationala, cu peste 10 ani de experienta pe piata europeana si aproximativ 5 ani de prezenta pe piata din Romania;
    • Sediul principal al grupului este in Spania – Alicante, iar Call Center-ele noastre sunt prezente in Romania, Maroc si Columbia.
    • In momentul de fata ne marim echipa si cautam colegi vorbitori de limba germana, care sa aduca valoare proiectului nostru.

    Alatura-te echipei noastre pentru a creste impreuna si pentru a-ti imbunatati abilitatile de comunicare!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (239)