Junior HR Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Junior HR Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.12.2016

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Cerinte:
    Studii superioare finalizate;
    Minima experienta sau internship in resurse umane - in special pe partea de dosare personal;
    Studii/specializari in domeniul resurselor umane - avantaj;
    Curs Inspector resurse umane - avantaj
    Persoana dinamica, atitudine pozitiva, orientare spre oameni;
    Dorinta de dezvoltare in domeniul resurselor umane;
    Bune abilitati de comunicare.
    Microsoft Office – nivel mediu
    Limba engleza - nivel mediu.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Suport pentru departamentul de resurse umane: recrutare, dosare personal, centralizare pontaje, organizare evenimente, etc;
    Activitati de comunicare interna.

    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (12)