Trainer limba Daneza/Norvegiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Eucom Business Language active.

Vezi toate job-urile Trainer limba Daneza/Norvegiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Eucom Business Language
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.12.2016

    Ne mandrim cu 19 ani de experienta si performanta in servicii lingvistice adresate companiilor, astazi fiind Centru de Excelenta la nivel national. Liniile noastre de business sunt cursuri de limbi straine, audit lingvistic, traduceri specializate si interpretariat.

    Echipa noastra numara peste 300 de specialisti in limbi straine, in dezvoltarea carora investim continuu prin traininguri periodice de specializare.

    Ne individualizam prin cursuri adaptate la specificul si obiectivele companiei si ne place sa predam limbi straine intr-un mod interactiv. Suntem permanent orientati spre inovatie, integrand cele mai noi tendinte in trainingurile noastre.

    Prin programele noastre sustinem ca omul si tehnologia fac casa buna impreuna.

    De fiecare data ne indeplinim cu entuziasm misiunea de a fi "Your bridge to the world" pentru companiile interesate sa obtina rezultate.

    Misiunea noastra este ca in 10 ani sa cream 1 milion de experiente.”

    Cerinte

    Nivel foarte bun de cunoaștere a limbii străine;
    Experiență și tehnici interactive de livrare a cursurilor;
    Dorință de dezvoltare în domeniul trainingului lingvistic;
    Flexibilitate și capacitate de adaptare.
    Avantaj:
    Deții certificate recunoscute internațional
    Deții diplomă de formator, recunoscută ANC
    Ai studiat în țara de origine a limbii sau o vorbești nativ.

    Responsabilitati

    Livrarea cursurilor catre client la orarul agreat
    Monitorizare prezenta si raport atingere obiective
    Comunicare constanta atat cu clientul, cat si cu echipa Eucom

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    Plan de dezvoltare profesională, prin programe de training si mentorat;
    Metode de livrare și know-how internațional;
    Management al carierei bazat pe performanță.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)