Tehnician Controlul Calitatii, Confectii / Design vestimentar

Angajator: NORIEL
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.12.2016

    Suntem retailerul specialist in jucarii in Romania, cu peste 48 de magazine in 27 de orase deschise in Bucuresti si provincie dar si cu o puternica platforma online pe www.noriel.ro .

    Misiunea noastra – sa avem cele mai frumoase jucarii care fac copiii fericiti, la cele mai bune preturi posibile pentru parinti!

    Cerinte

    Calificari necesare:
    - Absolvent studii superioare in domeniul tehnologiei imbracamintei
    - Cunostinte practice de productie
    - Atentie la detalii

    Responsabilitati

    - Intocmeste documentatia tehnica
    - Ofera consultanta tehnica designerilor pe toata perioada dezvoltarii produsului
    - Supervizeaza productia
    - Poate intervene in procesul de productie, daca standardele stabilite nu sunt respectate
    - Intocmeste AQL
    - Aproba mostre prototip, preproductie (sigilare)