Specialist Planificare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist Planificare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.12.2016

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Studii medii finalizate;
    Cunoasterea limbii engleze;
    Minim 2 ani experienta profesionala in logistica si planificare;
    Orientare catre rezultat;
    Rezolvarea problemelor;
    Organizare, Planificare si Time Management;
    Orientare catre client;
    Integritate si incredere;
    Proactivitate;
    Luarea deciziilor la timp.

    Responsabilitati

    Urmareste procesele de livrare CPE-uri de la furnizori;
    Urmareste procesul de transport echipamente pentru reparatii din regiuni, in depozitul central, la furnizor si retur;
    Urmareste si planifica activitatea de transport international;
    Extrage din sisteme specifice activitatii rapoarte brute si efectueaza follow-up pe rapoartele de stoc;
    Verifica corectitudinea rapoartelor stoc cu tranzactionarea scriptica;
    Verifica livrarile si stocurile intercompany;
    Organizeaza transportul rutier International;
    Efectueaza formalitatile vamale import/export extracomunitar si mentine contactul cu partenerii vamali;
    Asigura suportul in raportarea managerului de departament.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (47)