Ofiter credite prin telefon

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Ofiter credite prin telefon active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.12.2016

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Clientul nostru este o institutie financiara nebancara, lider pe piata creditelor de consum din Romania si face parte dintr-un grup financiar francez de renume cu o prezenta internationala in peste 30 de tari.

    Cerinte:
    - Abilitati de comunicare si ascultare;
    - Cunostinte de operare PC: Word, Excel;
    - Abilitati de vanzare si relationare cu clientul la telefon;
    - Abilitati de negociere;
    - Orientare spre rezultate;
    - Orientare catre client;
    - Spirit de echipa.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Preia/initiaza zilnic apeluri, respectand interviul de relationare cu clientul in vederea incheierii contractelor de credit de nevoi personale/solutionarii solicitarilor clientilor;
    - Propune solutii de creditare adaptate nevoilor fiecarui client;
    - Consilieaza clientul in vederea obtinerii si completarii documentatiei de credit;
    - Finalizeaza fiecare apel printr-o rezolutie;
    - Comunica si colaboreaza eficient cu colegii in vederea indeplinirii obiectivelor pe echipa/departament.

    Beneficii:
    - Sesiuni de training specializate pentru cunoasterea procedurilor de lucru si a produselor companiei;
    - Tichete de masa;
    - Bonusuri in functie de atingerea target-ului;
    - Abonament medical la o clinica privata;
    - Reduceri la salile de sport partenere;
    - Un mediu de lucru placut cu multe oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul finanicar-bancar;
    - Posibilitatea de a lucra in cadrul unei multinationale cu o cultura organizationala orientata catre client.

    Cod Intern: 171116AI

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (70)