Trainer limba germana - Iasi

Angajator: EuCom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: project-based
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 04.12.2016

    EUCOM a luat fiinta in anul 2002, pentru a raspunde nevoilor si provocarilor companiilor aflate in plina expansiune si integrare in mediul de afaceri globalizat. Suntem unul dintre cei mai importanti facilitatori de cursuri de limbi straine din Romania.

    De fiecare data ne indeplinim cu entuziasm misiunea de a fi un „bridge to the world” pentru orice companie care isi doreste sa performeze intr-un mediu de business global. Pe langa echiparea cursantilor nostri cu abilitatile lingvistice dezirabile, le punem la dispozitie si servicii de traducere si interpretariat spre a incheia cu succes orice proiect international, indiferent de domeniu.

    Am avut onoarea sa colaboram cu clienti din diverse domenii, precum cel bancar, IT, automotive, pharma, retail sau medical.

    Prin urmare, printre cuvintele cheie ce definesc misiunea si activitatea noastra se numara: ANALIZA, PERSONALIZAREA, DEDICAREA, FLEXIBILITATEA, PASIUNEA, INOVATIA si REUSITA.

    Ne mandrim cu livrarea a peste 150.000 ore de instruire anual, avand circa 10.000 de participanti de la 90 de companii client in anul precedent.

    Cerinte

    Nivel foarte bun de cunoaștere a limbii străine;
    Experiență și tehnici interactive de livrare a cursurilor;
    Dorință de dezvoltare în domeniul trainingului lingvistic;
    Flexibilitate și capacitate de adaptare.
    Avantaj:
    Deții certificate recunoscute internațional
    Deții diplomă de formator, recunoscută ANC
    Ai studiat în țara de origine a limbii sau o vorbești nativ.

    Responsabilitati

    Livrarea cursurilor catre client la orarul agreat
    Monitorizare prezenta si raport atingere obiective
    Comunicare constanta atat cu clientul, cat si cu echipa Eucom

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    Plan de dezvoltare profesională, prin programe de training si mentorat;
    Metode de livrare și know-how internațional;
    Management al carierei bazat pe performanță.