COST ANALYST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile COST ANALYST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Mioveni
  • Actualizat la: 09.07.2019

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    -Studii superioare profil tehnic(Inginerie);
    -Cunoscator al uneia din tehnologiile:injectie plastic, injectie cauciuc,ambutisaj, uzinaj, turnatorie, sudura,electronica/eletrotehnica;
    -Experienta minima ca tehnolog (cunoasteprocesul tehnologic de realizare apesei);
    -Bune cunostinte de limba engleza;
    -Bune cunostinte MS Office (Excel);

    Responsabilitati

    - Definește obiective robuste de reducere a costului de vânzare pentru piesele/vehiculele /organele produse;
    - Cifrează costul pieselor cumpărate si fabricate in intern din faza exploratory si in viata serie;
    - Realizează studii analitice cost, studii de optimizare tehnico-economica,studii de imbunatatirea performantei economice a furnizorilor, studii de cadraj bugetar;

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (53)