Consultant Vanzari

Angajator: NORIEL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Alba Iulia
  • Oradea
  • Targu Mures
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 10.12.2016

    Suntem retailerul specialist in jucarii in Romania, cu peste 48 de magazine in 27 de orase deschise in Bucuresti si provincie dar si cu o puternica platforma online pe www.noriel.ro .

    Misiunea noastra – sa avem cele mai frumoase jucarii care fac copiii fericiti, la cele mai bune preturi posibile pentru parinti!

    Cerinte

    * Atitudine pozitiva, personalitate placuta
    * Abilitati de comunicare si relationare
    * Spirit de echipa
    * Seriozitate, corectitudine, punctualitate
    * Creativitate, simt estetic, dinamism
    * Limba engleza nivel de baza

    Responsabilitati

    * Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
    * Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
    * Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
    * indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
    * Completarea produselor la raft

    Alte informatii

    Se ofera:
    * Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
    * Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
    * Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic