Operator Baze Date - program part-time

Angajator: Teamland
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2016

    Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:
    - recrutarea de manageri sau specialiști,
    - asigurarea de forta de munca temporara,
    - audit de Resurse Umane,
    - instruirea personalului.

    Teamland face parte din Grupul Contexpert, un grup de companii de top specializate in servicii contabile, de audit, consultanta, salarizare si inventariere, cu o experienta de peste 18 ani in domeniu. Cei 7 parteneri si 70 de angajati deservesc ireprosabil peste 350 de clienti.

    Cerinte

    - Abilitati de operare PC;
    - Persoana organizata, atenta la detalii si bune abilitati de a lucra cu documente;
    - Atentie distributiva.

    Responsabilitati

    - Verificarea documentelor primite;
    - Arhivarea documentelor/datele conform cerintelor specifice;
    - Respecta intocmai instructiunile si procedeele de lucru specifice fiecarui proiect;
    - Atentioneaza seful ierarhic superior despre eventuale neconformitati intervenite in procesul de arhivare.