Trainer Limba Franceza - Sibiu

Angajator: EuCom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: project-based
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 03.12.2016

    EUCOM a luat fiinta in anul 2002, pentru a raspunde nevoilor si provocarilor companiilor aflate in plina expansiune si integrare in mediul de afaceri globalizat. Suntem unul dintre cei mai importanti facilitatori de cursuri de limbi straine din Romania.

    De fiecare data ne indeplinim cu entuziasm misiunea de a fi un „bridge to the world” pentru orice companie care isi doreste sa performeze intr-un mediu de business global. Pe langa echiparea cursantilor nostri cu abilitatile lingvistice dezirabile, le punem la dispozitie si servicii de traducere si interpretariat spre a incheia cu succes orice proiect international, indiferent de domeniu.

    Am avut onoarea sa colaboram cu clienti din diverse domenii, precum cel bancar, IT, automotive, pharma, retail sau medical.

    Prin urmare, printre cuvintele cheie ce definesc misiunea si activitatea noastra se numara: ANALIZA, PERSONALIZAREA, DEDICAREA, FLEXIBILITATEA, PASIUNEA, INOVATIA si REUSITA.

    Ne mandrim cu livrarea a peste 150.000 ore de instruire anual, avand circa 10.000 de participanti de la 90 de companii client in anul precedent.

    Cerinte

    Profilul trainerului Eucom

    Eşti pasionat de domeniul limbilor străine
    Îţi doreşti o carieră în domeniul de training lingvistic corporate
    Atitudine pozitivă, bune abilităţi de comunicare şi prezentare

    Ce te avantajează?

    Studiile de specialitate în domeniul lingvistic
    Cunoaşterea metodelor de training lingvistic interactiv dedicat adulților
    Ai studiat în ţara de origine a limbii străine sau o vorbeşti nativ
    Deții o diplomă de formator, recunoscută de Ministerul Muncii, Solidarității Sociale și Familiei

    Responsabilitati

    Predai cursuri de limbi străine personalizate, dedicate segmentului corporate
    Monitorizezi evoluția fiecărui participant, astfel încât obiectivele inițiale vor fi atinse
    Devii membru al echipei de peste 200 de specialişti în training şi dezvoltare Eucom

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    Programe de training specializate
    Plan coerent de dezvoltare profesională
    Monitorizare și feedback permanent
    Training despre managementul performanţei