Supraveghetor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FreelancerIT active.

Vezi toate job-urile Supraveghetor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: FreelancerIT
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.12.2018

    First and foremost we believe in the people on this site. We believe in those who want to develop and grow, both small companies and IT professionals and we know that we can create something beautiful together. We believe in their dreams, we believe in your dreams and we intend to prove the quality of the Romanian IT industry.

    Cerinte

    Echipa HGC cauta colegi nou pentru postul de Supraveghetor echipa curatenie, cu urmatoarele calitati, dar fara a se limita la acestea

    - Aptitudini de comunicare;
    - Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa,harnica;

    Responsabilitati

    Program de lucru variabil zi/noapte

    Salariul : intre 2.000 -3.000 LEI Net

    Descrierea jobului

    - curatenie in locatiile noatre,cladiri de birouri si centre comerciale
    - program full time sau part -time,de zi sau noapte.

    Pentru mai multe informatii puteti suna si direct la numarul 0755 100 866

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (214)