AGENT VANZARI TARGU MURES (BISTRITA)

Angajator: Albalact
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Bistrita
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 03.12.2016

    La Albalact oamenii cresc impreuna cu compania si brandurile ei.
    Ne caracterizeaza DEVOTAMENTUL si pasiunea pentru tot ce facem, RESPONSABILITATEA si respectul pentru lucrul bine facut, suntem CREATIVI si privim intotdeaun inainte, avem EMPATIE si ne sustinem unii pe altii ca o familie, iar INTEGRITATEA SI RESPECTUL le oferim inainte de a le pretinde.
    Suntem dinamici si iubim ceea ce facem. In fiecare an construim, cream produse, introducem tehnologii noi, implementam sisteme moderne, invatam, ne impartasim cunostintele, experienta și creativitatea.
    Avem nevoie de oameni care vor să invete, sa evolueze, care sunt dispusi sa ofere ce pot mai mult si mai bine si care nu se tem sa-și asume propriile decizii si acțiuni. Pentru ca in Albalact lucrurile nu se impun după tipare, ci se construiesc de la zero, se ajusteaza, se adapteaza. De aceea, avem nevoie de oameni curajoși, cu idei indraznete.
    Daca te recunosti in cele de mai sus, inseamna ca ai aplicat unde trebuie.
    Ne bucuram ca ai ajuns aici si te intereseaza sa lucrezi la noi. In cazul in care nu vei fi contactat in termen de maxim o luna inseamna ca am selectat alti candidati pentru a fi intervievati pe aceasta pozitie, dar te vom contacta in cazul in care vom avea o alta pozitie care ti se potriveste.

    Iti multumim pentru aplicatie si abia asteptam sa te cunoastem!
    Cu drag,
    Echipa Albalact

    Cerinte

    Cerinte
    -experienta in vanzari min. 2 ani; experienta in FMCG constituie avantaj
    - cunostinte despre vanzarea in canalul traditional
    - cunostinte privind mercantizarea
    - cunoasterea zonei si clientilor din Bistrita
    - carnet de conducere categoria B
    - cautam o persoana cu initiativa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si orientata spre client

    Responsabilitati

    Responsabilitatile pozitiei
    - vanzarea produselor din portofoliul companiei in vederea atingerii obiectivelor de vanzari—preluare comenzi, promovare produse
    - incasare contravaloare marfa
    - mercantizarea produselor companiei
    - rapoarte conform procedurilor interne