Sef Tura Finisare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group active.

Vezi toate job-urile Sef Tura Finisare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Giurgiu
  • Actualizat la: 07.11.2016

    Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala

    Cerinte

    GiGroup recruteaza Sef Tura - finsare pentru o companie internationala ce activeaza in domeniul productiei textile, producatoare si furnizoare pentru brand-uri de renume din domeniul textil!
    Locatie: Giurgiu

    Cerinte:
    - Studii superioare tehnice de specialitate (Industrie usoara - Confectii textile) – constituie avantaj;
    - Experienta de minim 1 an in domeniul productiei textile;
    - Cunostinte basice despre procesele tehnologice, materialele, echipamentele si metodele de lucru specifice industriei textile;
    - Abilitati de organizare, coordonare si dezvoltare a activitatilor de productie.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Planificarea graficului de executie;
    - Asistarea personalului in sectia de productie si consultatie tehnica;
    - Respectarea calitatii in productie si preocuparea pentru cresterea productivitatii;
    - Urmarirea realizarii productiei programate si incadrarea in grafice de executie;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant, corelat cu performantele;
    - Bonuri de masa;