Vorbesti Italiana ? Lucreaza de acasa !

Angajator: Eurocall Inc SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: proiect special
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 02.12.2016

    Recunoaștem valoarea fiecărui angajat si incurajam libera exprimare , in acest fel punem in valoare competentele unice ale fiecarui membru din echipa .

    Cerinte

    -Limba italiana vorbita la nivel mediu/avansat ;
    -Linie internet stabila ;
    -Un PC/laptop dotat cu casti si microfon ;
    -Cunostinte de baza pentru utilizare PC ;
    -Vointa de a invata lucruri noi si motivatia pentru castiguri financiare.

    Responsabilitati

    Castigul noilor agenti , este bazat pe comision si in functie de produsul/serviciul vandut , pleaca de la 65 Ron / client . Un agent incepator poate inchide 20 astfel de contracte pe luna , lucrand 2-3 ore pe zi .

    Plata se face prin transfer bancar , se semneaza un contract de munca si toate veniturile sunt declarate si se platesc taxe si impozite .

    Asiguram maxima transparenta prin sistemele noastre de lucru si punem la dispozitia agentilor instrumente , concepte proprii , care nu se regasesc la alte companii .

    Oferim programe de training online , formare in domeniu , suport tehnic si toate instrumentele sofware necesare desfasurarii activitatii .

    Noii agenti , trebuie sa propuna produsele si serviciile clientilor nostri , sa ii informeze pe acestia de noile oferte si beneficii posibile si in cazul in care acestia sunt interesati sa ajute la incheiere unui contract .

    Poate fi un job secundar , orarul ideal pentru munca este seara , clientii fiind majoritatea persoane fizice . Studentii care cunosc limba italiana pot sa obtina niste venituri suplimentare atunci cand au timp sa lucreze .