Responsabil Afacere - domeniul auto

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 09.12.2016

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolvenți ai facultatilor cu profil tehnic
    - Cunoașterea proceselor de asamblare/prelucrare mecanica/uzinaj
    - Cunostintele de limba engleza si/sau franceza sunt necesare
    - Cunostinte Microsoft Office, CATIA V5, AutoCAD

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul birourilor noastre sau la situl unuia dintre clientii nostri din zona Pitesti, veti participa la analiza produs proces si realizarea caietelor de sarcini pentru achizitionarea mijloacelor industriale noi (linii de asamblare/centre de prelucrare/uzinaj) sau pentru modificarea celor existente, la gestionarea afacerii și urmărirea respectării termenelor de execuție și de livrare a mijloacelor industriale.

    Alte informatii

    -Pachet salarial motivant
    -Asigurare medicala
    -Posibilitate de dezvoltare profesionala