TRAINER INTERN

Angajator: NORIEL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Educatie - Training
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.12.2016

    Suntem retailerul specialist in jucarii in Romania, cu peste 48 de magazine in 27 de orase deschise in Bucuresti si provincie dar si cu o puternica platforma online pe www.noriel.ro .

    Misiunea noastra – sa avem cele mai frumoase jucarii care fac copiii fericiti, la cele mai bune preturi posibile pentru parinti!

    Cerinte

    - Abilitati de comunicare scrisa si verbala ( fluenta in comunicare)
    - Capacitatea de a transfera informatiile clar si structurat
    - Capacitatea de a lucra intr-un ritm consecvent si constant
    - Capacitatea de a lucra in echipa
    - Experienta anterioara in training
    - Disponibilitate pentru deplasari
    - Permis de conducere

    Responsabilitati

    - Planifica si implementeaza programele interne de training la nivelul magazinului
    - Actualizeaza materialele de instruire in vederea alinierii programelor de training la schimbarile procedurilor de lucru
    - Asigura trainingul, atat teoretic cat si practic, pe partea de proceduri interne si customer service
    - Ofera suport in identificarea nevoilor de training
    - Realizeaza raportari catre superiorul ierarhic