Controlor Gestiune

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Controlor Gestiune active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 04.12.2016

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Vrei să lucrezi într-o companie modernă şi prietenoasă? Cauţi un loc în care să continui sa te dezvolţi? La Help Net suntem interesaţi să te cunoaştem! Aici îmbinăm munca cu entuziasmul, îţi răsplătim rezultatele şi îţi oferim şansa să îţi dezvolti cunoştinţele. Vei avea parte de un pachet motivational atractiv şi stabil, programe de dezvoltare şi multe alte beneficii. Suntem o echipa de încredere, care te va ajuta mereu pentru că aici apreciem potenţialul şi recompensăm ambiţia. Vino într-un loc interesant, cu proiecte care te provoacă, un loc unde te poţi dezvolta pe plan profesional aşa cum îţi doreşti!

    Echipa Help Net se extinde in 2016, afla mai multe despre noua oportunitate alaturi de Help Net - Controlor Gestiune.

    Rolul principal al pozitiei este acela de a desfasura activitati de verificare a gestiunilor din farmacii.

    Profil candidat:

    • studii economice medii/superioare
    • experienta anterioara intr-un rol similar min. 1 an (de preferat in industria farmaceutica)
    • atentie concentrata dezvoltata
    • foarte bune abilitati de organizare
    • abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa
    • abilitati de operare PC (MS Office)
    • diponibilitate de deplasare

    Responsabilitati

    • monitorizeaza si verifica activitatea legata de stocurile farmaciilor
    • verifica receptiile de marfa, precum si documentele de vanzare
    • transmite eventuale erori intalnite in procesul de verificarea documentelor
    • participa periodic la procesul de inventariere
    • pastreaza legatura cu tot personalul din farmacii pentru eventualele probleme sesizate

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)