Operator PC - preluare apeluri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Operator PC - preluare apeluri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.12.2016

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Tu esti:
    - proactiv, creativ, energic si plin de entuziasm;
    - serios si perseverent in atingerea obiectivelor propuse;
    - dornic sa te dezvolti continuu.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    - Ve prelua si initia apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate;
    - vei mentine legatura telefonic, prin e-mail si chat cu clientii unor companii de renume din domeniile: energie electrica, financiar si auto.
    - Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
    - Vei urmari indeplinirea obiectivelor specifice proiectelor.
    - vei participa la training-uri de specialitate si proiecte variate in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale pot fi perfectionate.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    - program de lucru flexibil;
    - concursuri si activitati împreuna cu echipa;
    - salariu fix + tickete de masa + bonusuri in functie de realizari;
    - asigurare medicala privata;
    - oportunitati reale de promovare in cadrul companiei.