Specialist Dezvoltare Electronică — Multimedia

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist Dezvoltare Electronică — Multimedia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.07.2017
    Remote work: On-site

    Descriere post:

    Coordonarea furnizorilor pentru implementareaproiectelor în uzine;

    Asigură conformitatea din punct de vedere electronic a pieselor conform caietelor de sarcini;

    Respectă jaloanele (termenele) proiectului;

    Actualizează dosarele de configurare, planele pieselor;

    Verifică aplicarea regulilor meserie;

    Aplica planele de validare impuse de Meserie;

    Verifică și se asigură de respectarea standardelor de calitate a pieselor din perimetrul său.

    Profil candidat:

    Studii superioare în domeniul tehnic: Electronic, TelecomunicaÈ›ii;

    Experiență de lucru pe un post similar;

    Cunoștințe specifice de Electronică, analiză de semnal;

    Cunoștințe legate de conectivitate (ex. Bluetooth);

    Cunoștințe avansate de limba franceză sau engleză (scris și vorbit);

    Bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office;

    Foarte bune abilități de comunicare;

    Persoană organizată și riguroasă;

    Capacitate de sinteză.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (156)