Coordonator calitate piese si accesorii comandate prin catalog

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator calitate piese si accesorii comandate prin catalog active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Actualizat la: 31.01.2017
    Remote work: On-site

    Descriere post:

    Anumite piese de schimb si accesorii sunt comandate de diverse tari, prin intermediul unui catalog de produse
    Coordonatorul de calitate se asigura de respectarea regulilor de calitate pentru produsele din catalog.
    In baza validarii dosarelor justificative, se da acordul de comercializare al acestor piese si accesorii, in diferitele tari interesate de comercializarea produselor.

    Misiuni principale:

    - Controleaza respectarea grilelor de exigenta din fiecare tara de comercializare si documentele asociate

    - Documenteaza tabloul de bord si comunica tarilor stadiul de avansare (autorizare / refuz de comercializare)

    - Intocmeste sinteza non-conformitatilor, arhiveaza dosarul final

    - Introduce in sistemele informatice specifice (SPARC) autorizarea de comercializare, pe baza dosarului complet si conform

    Profil candidat:

    - Microsoft Office (Excel, Power point)

    - Limba Franceza si Engleza- nivel avansat

    - Experienta intr-un post de calitate constituie avantaj

    - Rigoare, autonomie

    Mioveni, Pitesti,

    Aplica fara CV
    Mioveni,

    Mioveni,

    Vezi job-uri similare (5)