Coordonator Incidentologie Parteneri Renault

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator Incidentologie Parteneri Renault active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Actualizat la: 31.01.2017
    Remote work: On-site

    Descriere post :

    - Este persoana de contact intre Grup Renault si Parteneri

    - Anima instantele (stabileste ordinea de zi, intocmeste rezumatul) in care se trateaza subiectele de insatisfactie privind organele vindute/cumparate (ex : Comitetul de reactivitate Renault)

    - Intocmeste rapoarte (Paretto) cu TOP 10 incidente si se asigura ca pentru fiecare incident exista o lista unica de probleme (LUP)

    - Comunica stadiul de avansare pentru actiunile corective

    - In cazul in care incidentul apare la un organ cumparat de la Parteneri, se asigura ca acestia iau masurile necesare pentru a respecta obiectivele de calitate Renault

    - Publica tabloul de bord lunar, pe baza informatiilor extrase din sisteme informatice specifice (ex : Global car, LUP, Qfast, Iviz, Spotfire)

    Profil candidat :

    -Microsoft Office (Excel, Power point)

    -Engleza la nivel avansat (criteriu eliminatoriu), franceza (nivel intermediar)

    -Experienta intr-un post tehnic (cunosterea notiunilor precum motor, cutie viteza, etc)

    -Experienta in management transversal (capacitate de animare)

    -Rigoare, autonomie, buna relationare

    Mioveni, Pitesti,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Mioveni,