Consultant Telesales Rezidential

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Consultant Telesales Rezidential active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Slobozia
  • Targoviste
  • Actualizat la: 30.01.2017

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    • Minim studii medii;
    • Abilitati de lucru cu calculatorul (navigare internet, Word, optional Excel);
    • Experienta in domeniul vanzarilor si/ sau a relatiilor cu clientii constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    • Abordeaza telefonic clientii existenti sau potentiali clienti din baza de date cu scopul de a vinde produse si servicii de televiziune, internet si telefonie, tinand cont de nevoile acestora, identificand oportunitatea de vanzare.
    • Furnizeaza clientilor informatiile necesare/ solicitate intr-un mod corect si profesionist.
    • Preia de la client informatii pe care le inregistreaza in baza de date.
    • Isi desfasoara activitatea in conformitate cu procedurile de lucru.

    Alte informatii

    Oferim:
    • Pachet salarial atractiv;
    • Mediu de lucru placut;
    • Posibilitati de dezvoltare profesionala.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (37)