Operator Call Center- vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Operator Call Center- vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.02.2017

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    • Studii medii;
    • Experienta reprezinta un avantaj;
    • Cunoasterea pachetului MS Office;
    • Abilitati bune de organizare, de comunicare;
    • Entuziasm, determinare, initiativa;
    • Atitudine pozitiva, spontaneitate si dinamism.

    Responsabilitati

    • Preluarea sesizarilor transmise telefonic si inregistrarea acestora intr-un program specializat;
    • Asigura operarea, gestionarea si prelucrarea comenzilor, reclamatiilor si solicitarilor la timp, conform procedurilor specifice de lucru;
    • Mentierea legaturii cu departamentele responsabile de solutionarea solicitarile;
    • Actualizarea bazei de date prin preluarea informatiilor obtinute de la clienti.

    Alte informatii

    • Program part-time/ full-time;
    • Pachet salarial atractiv;
    • Transport asigurat.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (152)