Asistent/Contabil Primar

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Asistent/Contabil Primar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.11.2016

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    Studii universitare (de preferat economice/contabilitate)
    Experienta minima anterioara intr-o pozitie de secretariat/contabilitate/administrativ
    Abilitati numerice, capacitate de analiza, atentie la detalii
    Abilitati organizatorice, punctualitate, seriozitate
    Fast learning, autodidact
    Cunostintele de operare SAGA reprezinta un plus

    Responsabilitati

    Evidenta registru de casa, fise magazie
    Elaborare si evidenta contracte de munca
    Mentinerea relatiei cu furnizorul de servicii pe parte de protectia muncii, comenzi echipamente, furnizare informatii, documente etc
    Mentinerea relatiei cu furnizorul de medicina muncii
    Realizare note de cantar
    Realizare pontaje
    Efecturare rapoarte privind platile si incasarile

    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (17)