Agent Vanzari / Preseller

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari / Preseller active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 25.11.2016

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Promoveaza imaginea prin abordarea profesionista a clientilor, promovarea adecvata a produselor si calitatea executiei.

    Cum arata candidatul ideal?

     Absolvent de facultate sau student in an terminal;
     Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
     Capacitatea de a argumenta si a convinge;
     Orientare spre client;
     Dinamic, proactiv;
     Permis de conducere categoria B;
     Abilitati PC Word, Excel, Power Point si Internet
     Limba engleza reprezinta un plus

    Responsabilitati

     Vinde produsele, urmareste atingerea obiectivelor si targetelor individuale de vanzari in zona desemnata (atat clientii traditionali, cat si in zona de comert modern).
     Asigura prezentarea optima a produselor la punctele de vanzare, respectarea lantului de frig si a standardelor si principiilor de mercantizare;
     Implementeaza in magazine activitatile de marketing stabilite de companie ;
     Agreaza comanda impreuna cu clientul si o transmite depozitului central pentru livrare, in timpul stabilit cu superiorul direct;
     Urmareste creditele acordate clientilor si se implica in rezolvarea problemelor legate de plata, conform procedurilor companiei.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Bistrita, Cluj Napoca, Odorheiu Secuiesc, Job national

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (12)