Ingineri Planificare - domeniul auto

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.11.2016

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolventi/ Masteranzi ai facultatilor cu profil tehnic (Ex: IMST – IEI, LI, TCM, etc; TRANSPORTURI - AR; MECANICA SI MECATRONICA, etc)
    - Cunostintele de limba engleza si/sau franceza la nivel conversational
    - Cunostinte soft PRIMAVERA sau alte softuri de project management – reprezinta un avantaj
    - Persoana comunicativa, dinamica, organizata.

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul birourilor noastre din Bucuresti, veti participa la activitati de planificare a proiectelor, veti mentine legatura cu toti actorii implicati in vederea respectarii termenelor limita si veti gestiona derapajele.
    Asiguram formare profesionala.

    Alte informatii

    Oferta:
    - Salariu fix + tichete de masa;
    - Asigurare medicala;
    - Mediu de lucru international.