Collection Officer – 6 ore/zi

Angajator: Top Factoring
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2016

    Top Factoring este unul dintre liderii pietei autohtone de servicii financiare. Avantajul nostru competitiv consta in asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor, atat de la persoane fizice, cat si de la companii. Alaturandu-va echipei Top Factoring veti beneficia de un mediu de lucru profesionist si de sansa dezvoltarii durabile a carierei.

    Cerinte

    Atitudine pozitiva si orientare catre client si rezultate
    Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
    Abilitati de organizare si atentie la detalii
    Bune cunostinte de Microsoft Office (word, excel, outlook)
    Disponibilitate de a lucra in ture, part-time

    Responsabilitati

    Contactarea telefonica a clientilor si gestionarea unui portofoliu alocat
    Informarea clientilor in legatura cu aspectele specifice debitelor/platilor
    Negocierea termenelor de plata printr-un discurs persuasiv
    Introducerea informatiilor in aplicatia interna
    Mentinerea standardului de calitate stabilit

    Alte informatii

    Iti oferim:

    Un salariu fix plus bonusuri lunare
    Program de lucru part-time (6 ore/zi)
    Posibilitatea de a participa la traininguri si coachinguri periodice
    Activitati distrative alaturi de colegi in Team Buiding-uri, Christmas Parties, Happy Hours
    Acces la pachete de servicii medicale
    Smartphone din partea companiei, precum si reduceri la servicii de telefonie mobila