Reprezentant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.11.2016

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Minim studii medii;
    • Experienta de minim 2 ani in vanzari directe B2B; experienta in vanzari materiale pentru constructii/ amenajari interioare/ termo-hidro – sanitare reprezinta un avantaj
    • Cunoaşterea pieţei de construcţii şi amenajări interioare - avantaj;
    • Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare;
    • Perseverenta si orientare spre rezultat;
    • Abilitati de planificare si organizare;
    • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    • Implicare directa in activitatea de vanzari: efectueaza vizite la clienti, face oferte, implementeaza noi game la clientii existenti, incaseaza si urmareste incasarea facturilor;
    • Creeaza si mentine relatiile cu toti clientii din piata, existenti si potentiali - depozite de materiale de constructii, magazine specializate ( de ex: magazine de parchet, sanitare, etc ), magazine mixte;
    • Negociaza si semneaza contractele de vanzare-cumparare pentru produsele comercializate de companie: usi, parchet si scule-unelte;
    • Extinde portofoliului de clienti;
    • Pune in aplicare a politicilor de vanzare ale companiei;
    • Monitorizeaza activitatea competitiei;
    • Realizeaza tintele de vanzari conform planului stabilit;
    • Intocmeste rapoarte periodice de activitate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (75)