Tehnician Depozit Lugoj (f/m)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lidl Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Depozit Lugoj (f/m) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Lidl Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 17.11.2016
    Remote work: On-site

    Perioada dvs. de formare

    Pentru a putea acumula si aprofunda cat mai multe cunostinte adecvate domeniului dvs. de activitate, Lidl va ofera un program complex de formare care cuprinde atat aspecte teoretice, cat si metode practice.

    Responsabilitati

    • Monitorizarea si controlul instalatiilor si a cladirii depozitului
    • Efectuarea reparatiilor necesare la nivelul intregului depozit
    • Efectuarea reviziilor si verificarilor tuturor echipamentelor si sistemelor depozitului
    • Arhivarea si pastrarea tuturor informatiilor tehnice
    • Urmarirea, verificarea si receptia reparatiilor realizate de catre terti
    • Urmarirea si functionarea optima a consumurilor

    Profilul dvs.
    • Absolvent intr-un domeniu cu profil tehnic
    • Minim 2 ani experienta pe un post similar
    • Cunoasterea limbii engleze si / sau germane
    • Cunostinte operare calculator (pachet MS Office)
    • Abilitati si deprinderi tehnice (domeniul tehnic de masini Jungheinrich, Hako)
    • Disponibilitate la deplasari pe perioada scolarizarii

    Oferta noastra
    • Pachet salarial atractiv si peste medie
    • Instruire sistematica si practica
    • Mediu de lucru placut, modern si dinamic
    • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
     Sunteti interesat(a)?

    Va rugam sa completati formularul online de candidatura si sa atasati CV-ul dvs. in format Word sau Pdf, insotit de o scrisoare de intentie ce specifica pozitia pentru care aplicati.

    Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate in considerare pentru urmatoarea etapa a procesului de recrutare.

    Aplica fara CV
    Arad, Timisoara, Lugoj,

    Lugoj,