Economist junior

Vezi toate job-urile S.C. Epoint Web Solutions S.R.L. active.

Vezi toate job-urile Economist junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: S.C. Epoint Web Solutions S.R.L.
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.11.2016
    Scurta descriere a companiei

    Epoint este o companie IT cu sediu in Timisoara.
    Suntem o echipa dinamica si ambitioasa de 20 de persoane si dezvoltam aplicatii web in functie de cerintele clientilor: de la aplicatii de business, desktop sau mobile, la website-uri simple si magazine online, comunitati si ziare online.

    Cerinte

    -Studii superioare de specialitate in domeniul economic (Contabilitate si informatica de gestiune)
    -Experienta in contabilitate (ideal 1 an, dar nu obligatoriu)
    -Persoana ordonata,disciplinata,atenta la detalii
    -Abilitati de organizare si planificare
    -Persoana flexibila
    -Cunostinte operare PC: MS Office-Excel, Word

    Responsabilitati

    - Contabilitate primara si arhivare documente
    - Inregistrare documente in programul de evidenta contabila
    - Evidenta clientilor si furnizorilor
    - Tinerea la zi a registrului de casa
    - Plati bancare prin instrumente financiare de plata
    - Evidenta delegatiilor si intocmirea deconturilor de cheltuieli
    - Prelucrare dosar de personal, inregistrare Revisal
    - Deplasari la institutii ale statului, banca, diversi colaboratori
    - Analize financiare utile managementului
    - Atributii administrative

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    - program flexibil
    - decontarea abonamentului de sport, daca este cazul
    - echipa tanara
    - salariu atractiv

    Aplica fara CV
    Remote

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (8)