Reprezentant zonal de vanzari Cluj-Napoca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Z SPOT MEDIA active.

Vezi toate job-urile Reprezentant zonal de vanzari Cluj-Napoca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Z SPOT MEDIA
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 12.10.2016

    Z SPOT MEDIA - 14 ani de experienta in furnizarea de echipamente si solutii tehnologice pentru productie destinate afacerilor mici si mijlocii
    - Echipamente si consumabile pentru productia publicitara, centre de copiere si finisare documente, ateliere de personalizare, modelare-prototipare 3D, laboratoare digitizare
    - Distributie echipamente, software, consumabile, consultanta proiecte, instruire, service, etc.
    - Dezvoltare proiecte si implementare solutii la cheie la nivel national
    - Aflati in dezvoltare, cautam persoane ambitioase si dinamice pentru a se alatura unei echipe dedicate.
    - Mai multe detalii: www.zspotmedia.ro

    Cerinte

    - minim trei ani experienta in vanzari
    - cunostinte de limba engleza la nivel mediu
    - cunostinte operare PC la nivel mediu
    - cunostinte pachet Office la nivel mediu
    - sa dispuna de conexiune stabila si permanenta la internet
    - studiile universitare finalizate constituie un avantaj
    - posesor/posesoare permis de conducere categoria B, cu minim un an experienta
    - persoana activa si organizata
    - persoana corecta si cu un bun simt autocritic
    - persoana dornica de dezvoltare personala
    - abilitati de comunicare
    - prezenta fizica agreabila
    - recomandarile de la locurile de munca anterioare constituie un avantaj
    - fara obligatii care ii pot afecta timpul de munca
    - dispus/dispusa la deplasari frecvente

    Responsabilitati

    - sa foloseasca timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu
    - sa identifice si sa contacteze potentialii clienti si sa le prezinte produsele si serviciile firmei
    - sa realizeze targetul lunar de contactari, prezentari, vizite si vanzari
    - sa utilizeze dotarea logistica primita de la firma doar in scopurile stabilite
    - sa utilizeze si sa completeze permanent baza de date a firmei cu informatii relevante
    - sa identifice pietele potentiale si factorii ce afecteaza cererea pentru anumite produse si servicii
    - sa respecte si sa aplice procedurile stabilite de directorul de vanzari
    - sa respecte standardele impuse cu privire la imaginea firmei
    - sa asigure pastrarea secretului profesional privind activitatile pe care le desfasoara
    - sa participe la sedintele planificate de directorul de vanzari
    - sa realizeze rapoarte ale activitatii sale catre directorul de vanzari, la termenele stabilite

    Alte informatii

    Beneficii:
    - pachet salarial de baza motivant
    - posibilitatea unor castiguri suplimentare substantiale
    - flexibilitate in stabilirea obiectivelor zilnice
    - dotare logistica specifica (laptop, telefon)
    - training si consiliere
    - decontare transport in interes de serviciu

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (21)