Operator Comenzi si Suport Clienti - Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Operator Comenzi si Suport Clienti - Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.02.2017

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Esti la inceput de cariera sau pur si simplu iti doresti un job diferit?
    Daca esti o persoana sociabila, increzatoare in fortele proprii, perseverenta in indeplinirea obiectivelor si iti doresti sa prinzi radacini intr-o companie care sa iti ofere o reala posibilitate de dezvoltare profesionala, atunci esti ceea ce noi cautam.

    Responsabilitati

    O companie care activeaza in domeniul curieratului de abia astepta sa te cunoasca si sa-ti faca cunostinta cu o echipa mai unita, mai entuziasta, mai competitiva decat ai intalnit pana acum.

    Te vei ocupa de:
    - Preluarea solicitarilor din partea clientilor pe toate canalele de comunicare, inregistrarea si tratarea acestora in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru;
    - Generaea de rapoarte de activitate periodic sau la cerere, in funcție de criteriile solicitate.

    Fii increzator in fortele proprii si hai sa ne cunoastem!

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv;
    - Transport asigurat;
    - Posibilitatea reala de avansare in termen de 6 luni / 1 an;
    - Posibilitatea de a-ti exercita sarcinile intr-o echipa vesela si dinamica;
    - Acces la sali de relaxare.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (112)