Gestionar depozit Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romastru Trading active.

Vezi toate job-urile Gestionar depozit Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Romastru Trading
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.12.2016

    Romastru Trading aparține grupului de companii Pharaon Holding care are o experiență de peste 134 de ani și care reunește 25 de companii din întreaga lume, cu o gamă variată de activități ce cuprind produse farmaceutice și cosmetice, transport maritim, asigurări, electronice, electrocasnice, pesticide, gaz refrigerant.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    * Studii: medii
    * Cunoştinţe operare cu MS office
    * Experienţă: minim 1 (un) an in aceeasi functie sau echivalent precum si cursuri specializate in domeniu
    * Experienta in piata farmaceutica reprezinta un avantaj
    * Abilitati excelente de organizare, gestionare
    * Capacitate de a selecta prioritatile, de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse
    * Abilitati de a interpreta corect documente legale

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    * Preluare si receptie marfa;
    * Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
    * Intocmirea documentatie de gestiune;
    * Controleaza regulat stocul de gestiune ;
    * Pregatirea, ambalarea, eliberarea marfii clientilor pe baza documentelor legale ;
    * Indeplineste la timp toate responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei;

    Oferim:
    * mediu de lucru competitiv si profesionist
    * posibilitati de dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Chitila,

    Vezi job-uri similare (56)