Asistent manager magazin Husi f/m

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Lidl Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent manager magazin Husi f/m active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Lidl Romania
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Husi
  • Actualizat la: 05.11.2016
    Remote work: On-site

    Perioada dvs. de formare

    Pentru a putea acumula si aprofunda cat mai multe cunostinte adecvate domeniului dvs. de activitate, Lidl va ofera un program complex de formare care cuprinde atat detalii de specialitate, cat si metode de management.
    Aceasta perioada dinamica reprezinta o provocare profesionala si in acelasi timp, o oportunitate de a va demonstra abilitatile si lucrul in echipa.

    Responsabilitati

    •  Amplasarea si prezentarea marfii catre comercializare
    • Activitatea de incasare si gestionarea mijloacelor de plata
    • Consilierea clientilor si gestionarea stocurilor
    • Pregatirea, plasarea promotiei saptamanale si reamenajarea articolelor din promotiile precedente
    • Asigurarea punerii in practica a conceptului de igiena
    • Coordonarea echipei si reprezentarea sefului de magazin in lipsa acestuia sau a adjunctului managerului de magazin
    • Participarea la derularea inventarelor

    Profilul dvs.

    • Studii superioare finalizate constituie un avantaj
    • Rezistenta la stres, amabilitate si orientare catre clienti
    • Aptitudini de organizare foarte bune
    • Experienta profesionala in domeniul comercial reprezinta un avantaj
    • Orientare catre rezultate
    • Dorinta de a se implica in ceea ce face si preluare de responsabilitate
    • Comunicativitate si spirit de echipa

    Oferta noastra

    •  Pachet salarial atractiv si peste medie
    • Instruire sistematica si practica
    • Mediu de lucru placut, modern si dinamic
    • Posibilitatea de dezvoltare profesionala

    Sunteti interesat(a)?

    Va rugam sa completati formularul online de candidatura si sa atasati CV-ul dvs. in format Word sau Pdf, insotit de o scrisoare de intentie ce specifica pozitia pentru care aplicati.

    Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate in considerare pentru urmatoarea etapa a procesului de recrutare.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (117)