Responsabil de contract

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Global Technical Systems active.

Vezi toate job-urile Responsabil de contract active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Global Technical Systems
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.11.2016

    GTS este un grup de companii specializat in tehnologii de constructie eficiente si solutii IT&C de cea mai inalta calitate, solutii de securitate fizica, solutii de facility management, cablare structurata, sisteme de energie si back-up, solutii de iluminare, sisteme sanitare si HVAC, proiectare si dezvoltare data center, solutii software & hardware, proiecte tehnologice la cheie.

    Compania noastra ofera servicii de dispecerizare, monitorizare centrala si zonala si de interventie antiinfractionala operativa. Procedurile de monitorizare si interventie se stabilesc concret pentru fiecare sediu si eveniment in parte, in functie de localizarea acestuia, dispunerea in zona, caile de acces existente, spatiile din imediata vecinatate, factori de risc.

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare;
    - Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara;
    - Cunostinte bune operare PC, cunostiinte de operarea intr-un sistem de tip ERP constituie un avanataj;
    - Abilități excelente de comunicare și de gândire orientate spre client;
    - Cunostinte referitoare la sistemele de securitate constituie un avantaj;
    - Seriozitate, responsabilitate, initiativa, spirit de echipa;

    Responsabilitati

    - Intocmeste si asigura arhivarea dosarului de derulare in format electronic pana la expirarea perioadei de garantie;
    - Emite si urmareste comenzile de achizitie catre furnizori,aferente fiecarui proiect, in sistemul ETP;
    - Sa se asigure ca livrarile si platile sa se faca in termen iar caracteristicile produselor livrate sa fie conforme cu solicitarile
    - Se ocupa de obtinerea certificatelor de calitate garantie, declaratiilor de conformitate pentru echipamentele si sistemelor aferente proiectului;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (198)