Sofer profesionist - Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arabesque active.

Vezi toate job-urile Sofer profesionist - Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Arabesque
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 04.11.2016

    Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

    Cerinte

    - permis de conducere categoriile B, C, E;
    - experienta ca sofer profesionist- reprezinta un avantaj;
    - card tahograf;
    - autorizatie ISCIR pentru automacara - reprezinta un avantaj;
    - disponibilitate de a lucra pentru punctul de lucru din Timisoara;
    - cazier curat;

    Responsabilitati

    - transporta marfa in baza documentelor de insotire;
    - livreaza comenzile conform programului de distributie;
    - livrarea bunurilor in conditii de siguranta;
    - raspunde de repartizarea greutatii pe axele autovehiculului si de respectarea normelor AND referitoare la aceste greutati;

    Alte informatii

    - posibilitati de dezvoltare profesionala;
    - pachet salarial motivant;
    - parc auto la standarde europene;

    Aplica fara CV
    Timisoara,