Specialist program ASAP

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Auchan Retail Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist program ASAP active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.10.2016
    Remote work: On-site

    Descrierea postului:

    - Stabileste si mentine o buna colaborare cu departamentele interne si cu bancile partenere

    - Verifica, implementeaza, testeaza si asigura buna functionare a programelor informatice

    - Integreaza un numar cat mai mare de furnizori in programul ASAP

    - Gestioneaza politele de asigurare la nivel de companie

    - Asigura buna comunicare cu brokerul, Grup Auchan si reprezentantii punctelor de lucru in toate situatiile legate de asigurare

    - Asigura verificarea costurilor cu asigurarile facturate si urmareste obiectivele si estimarile de costuri de asigurari

    - Colecteaza , prelucreaza si comunica valorile de asigurat

    - Asigura suport organizatiei locale din punct de vedere al clauzelor contractuale privind asigurarile

    Profil candidat:

    Studii superioare absolvite

    Cunostinte avansate de limba engleza-conditie obligatorie ( franceza reprezinta un avantaj)

    Cunostinte operare PC-Windows, MS Office, Internet Explorer (cunostinte Excel- conditie obligatorie)

    Cunostinte programe de gestiune financiar-contabila

    3-5 ani experienta in aria financiara

    Beneficii:

    - Training adaptat postului

    - Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei

    - Mediu de lucru antrenant si motivant

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Auchan Retail Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Auchan Retail Romania >>

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (146)