Internship vânzări

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premian active.

Vezi toate job-urile Internship vânzări active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Premian
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.10.2016

    Premian delivers HR, Team building, Training and enterprise consulting services.

    Cerinte

    * Abilități de comunicare (scris și vorbit);
    * Capacitatea de adaptare/ieșire din zona de confort;
    * Atitudine pozitivă;
    * Persoană proactivă, dedicată și creativă;
    * Abilități de organizare și planificare;
    * Studii superioare în curs sau finalizate;
    * Experiență de 6 luni - 1 an an sau mai mult pe o poziție asemănătoare (luăm în calcul și experiența de voluntariat);
    * Cunoștințe de utilizarea a pachetului Microsoft Office

    Responsabilitati

    * Contactarea potențialilor clienți și prezentarea produselor și serviciilor companiei
    * Oferirea catre client a unor servicii de consultanta in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei propunandu-i acestuia cele mai bune solutii in colaborare cu departamentul tehnic
    * Furnizarea de informatii despre preturile practicate, produsele disponibile, ofertele promotionale catre clienti
    * Preluarea comenzilor primite de la clienti
    * Transmiterea ofertelor personalizate catre clienti
    * Discutarea, negocierea preturilor cu clientii, dupa caz

    * Oferim experiență profesională prețioasă în cadrul companiei;
    * Mediu de lucru plăcut cu o echipă tânără și profesionistă;
    * Șansa de a-ți dezvolta abilitățile de negociere și vânzări
    * Participarea la traininguri

    Bacau, Iasi, Vaslui,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (16)