Project Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MULTICO active.

Vezi toate job-urile Project Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: MULTICO
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 27.10.2016

    Cu o experiență de peste 20 de ani, compania noastra, MULTICO, este o companie privată, în plin proces de dezvoltare și extindere pe piața internațională. MULTICO colaborează și se bucură de aprecierea a numeroase companii de prestigiu din industria electronică, automobile, cât şi din alte industrii din mediul de afaceri intern și internațional.

    Cerinte

    - Experienta in domeniu de minim 2 ani
    - Certificat de auditor intern pentru sistemul de management al calitatii
    - Cunostinte privind sisteme de management al calitatii, cunostinte privind sistemul de indicatori ai calitati
    - Abilitati de munca in echipa, de motivare si automotivare
    - Capacitate de organizare si coordonare
    - Meticulozitate, tenacitate
    - Organizat si orientat pe detalii
    - Abilitati de comunicare;
    - Cunostinte operare calculator MS Office nivel avansat

    Responsabilitati

    - coordoneaza echipele de Inspectie Calitate
    - organizeaza activitatea de Inspectie Calitate, repartizeaza sarcinile pentru fiecare controlor de calitate din echipa
    - supravegheaza executia lucrarilor
    - confirma realizarea normelor de producţie si eventualele cauze în caz de nerespectare a lor
    - intocmeste rapoartele zilnice aferente activitatii de Inspectie Calitate
    - verifica functionarea corecta a echipamentelor necesare desfasurarii activitatilor de Inspectie Calitate si ia masuri pentru mentinerea lor in stare buna
    - raporteaza imediat superiorilor orice incident aparut pe durata realizarii activitatii
    - stabileste masuri de imbunatatire a calitatii activitatii desfasurate

    Alte informatii

    Beneficii:
    •Pachet salarial motivant si bonuri de masa
    • Mediu de lucru tanar si dinamic

    Are you a dynamic and responsible person, who wishes to assert?
    Get the chance to achieve your potential with MULTICO team! Take a new step up in your career and send your application and an application letter, stating your career options, to the following e-mail addresses

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (9)