Operator Call Center - Zona Tineretului (contract pe perioada nedeterminata)

Angajator: Provident Financial Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Internship
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.12.2016

    Suntem o companie britanică recunoscută de mai bine de 133 de ani pe piaţa internaţională ca leader al împrumuturilor la domiciliu. Activăm pe piaţa din Romania de 10 ani şi, datorită valorilor noastre - respect, responsabilitate, claritate, construim constant relaţii pe termen lung cu clienţii şi cu angajaţii noştri.

    Succesul nostru se bazează pe oamenii noştri.
    Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni implicaţi, determinaţi şi talentaţi, ca tine.

    Cerinte

    De ce tu? Pentru că:

    - Ești student sau absolvent de studii superioare
    - Ești pregătit să asculți clienții și să le rezolvi problemele prin serviciile oferite de compania noastra
    - Ești flexibil și axat spre rezultate
    - Printre calitățile tale se numără spontaneitatea, spiritul de echipă și flexibilitatea.

    Responsabilitati

    De ce noi? Pentru că îți oferim:

    Alatură-te echipei noastre și beneficiază de:

    - Salariu de bază, tichete de masă, bonusuri lunare de performanţă, etc
    - Abonament medical la Regina Maria
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    - Dezoltare profesională - traininguri interne (vânzări, customer care, dezvoltare personală etc)
    - Oportunitate de avansare – în anul curent, 2016, de exemplu, 17 dintre operatorii noștri au avansat pe alte poziții în companie
    - Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos; orare flexibile

    Call Center-ul nostru este situat central în zona Tineretului, la 7-10 minute de metrou (statia Tineretului), tramvai (1, 23, 27) și autobuz (116, 312, 313, 323, 381).

    Suntem o companie multinațională recunoscută de mai bine de 133 de ani pe piaţa internatională ca leader al împrumuturilor la domiciliu. Datorită valorilor noastre - respect, responsabilitate, claritate, construim constant relaţii pe termen lung cu clienţii şi cu angajaţii noştri.