Asistent Achizitii - Trainee

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Asistent Achizitii - Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.12.2016

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Cunostinte de lucru in sistemele SAP sau Oracle;
    - Engleza nivel mediu;
    - Experienta anterioara pe o pozitii similara in domeniul IT&C sau Servicii;

    Responsabilitati

    - Indeplinirea obiectivelor definite pentru functiunea Operatiuni Buying;
    - Mentinerea unor interfete usor accesibile beneficiarilor pentru contractele disponibile, pentru solicitarile de achizitii, monitorizarea si acceptarea comenzilor, facturi si plati;
    - Oferirea de suport continuu pentru aplicaţiile de managementul aprovizionarii existente;
    - Monitorizarea şi urmărirea activitatilor in legatura cu livrarile, acceptarea, facturarea, platile si gestionarea escalarilor comerciantilor; escalarea reclamatiilor catre echipa de sourcing oricand este necesar;
    - Furnizarea de informatii relevante in scopul evaluarii performantei furnizorilor.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (29)