Lucrator Comercial/Casier (Park Lake Titan)

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Lucrator Comercial/Casier (Park Lake Titan) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.10.2016

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    Lucrator comercial:
    -experienta in vanzari, in magazine de incaltaminte (de preferat) sau imbracaminte
    -flexibilitate, disponibilitatea de a lucra in ture
    -cunostinte de limba engleza la nivel conversational
    -prezenta agreabila, persoana comunicativa si orientata spre client

    Casier:
    -experienta anterioara pe case de marcat, indiferent de domeniu
    -persoana placuta, comunicativa, orientata spre client

    Responsabilitati

    Lucrator comercial;
    -prezentarea produselor
    -consilierea clientilor
    -aranjarea marfii
    -vanzarea produselor de incaltaminte

    Casier:
    -scanarea produselor
    -emitere bon fiscal
    -inchiderea casei la sfarsitul programului

    Clientul nostru este un retailer de incaltaminte. Magazinul se afla in incinta Park Lake Titan.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Timisoara,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (23)