Reprezentant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AB Activ Distribution active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Sibiu
  • Actualizat la: 21.10.2016

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    Persoana activa, disciplinata cu abilitati de negociere.
    Carnet de sofer tip B.
    Atitudine pozitivă, flexibilitate, deschidere la schimbare şi la nou.
    Iniţiativă, imaginaţie, spirit antreprenorial.
    Capacitatea de a stabili relaţii interpersonale, reale abilităţi de comunicare, bun negociator.

    Responsabilitati

    Asigura un management performant al oamenilor din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari stabilite si incadrarea in bugetele alocate.
    Coordoneaza activitatea de vanzari in zona sa de responsabilitate.
    Efectueaza deplasari zilnice la clienti.
    Ofera suport in prezentarea si negocierea ofertelor de echipamente.
    Asigura interfata cu clientii corporate din zona alocata.
    Este responsabil cu respectarea politicii si regulilor companiei in cadrul ariei sale de responsabilitate.

    Alte informatii

    Beneficii :
    - pachet salarial ce stimuleaza performanta
    - training
    - posibilitate de dezvoltare profesionala
    - mediu de lucru prietenos

    Aplica fara CV
    Sfantu Gheorghe, Sibiu, Targu Mures,

    Aplica fara CV
    Sibiu,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (20)