Sofer TIR cu si fara experienta pentru Comunitatea Europeana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Hartl Connect active.

Vezi toate job-urile Sofer TIR cu si fara experienta pentru Comunitatea Europeana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Hartl Connect
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Braila
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Actualizat la: 05.10.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Permis de conducere categoriile C+E;
    - Card digital pentru tahograf;
    - Atestat profesional pentru transport marfuri generale;
    - Disponibilitate de muncă în deplasare - Comunitatea Europeana : minim 6 săptămâni , cu maxim 2 săptămâni pauza ;
    - Constituie avantaj cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internationala ( engleza, germana )

    Pentru informatii suplimentare , va rugam sa ne contactati:
    - La telefon: 0256/433282 ; 0256/433280 , in intervalul orar 09:00-18:00
    - Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa de mail: recrutare@hartlcrew.com sau prin fax la numarul: 0356/450599.
    - De asemenea, va puteti prezenta, pentru depunerea CV-ului, la unul dintre sediile noastre: Timisoara, str. Simion Barnutiu, nr. 29 sau Bucuresti , Calea Plevnei, nr. 172.

    Responsabilitati

    Descrierea locului de munca:
    Executarea transporturilor de marfuri generale in Comunitatea Europeana pe rute bine stabilite cu o flota formata din camioane EURO 6 , DAF si MAN , capacitate de 40 T cu prelata.
    Comunicarea este asigurata prin intermediul echipei de dispeceri romani .
    Dotari tehnice / utilitati : GPS, tableta, telefon mobil, minifrigider .

    Alte informatii

    - Formare si suport pentru colegii soferi fara experienta ;
    - Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-un timp relativ scurt;
    - Venit format din salariu fix si diurna zilnică . Diurna este crescatoare in functie de experienta , conform grilelor interne de salarizare;
    - Bonusuri suplimentare in functie de performanta;
    - Transport gratuit din Timișoara la punctul principal de plecare din Austria si retur;
    - Suport și asistență tehnică 24/7;
    - Stabilitate, in cadrul unei companii cu peste 50 de ani de traditie;
    - Echipamnte personalizate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (28)