Asistent manager cu limba germana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolution HCC active.

Vezi toate job-urile Asistent manager cu limba germana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Evolution HCC
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 27.01.2017

    Suntem Evolution HCC, firma de recrutare si consultanta in HR, la nivel national. Gestionam si conducem procese de recrutare si de headhunting de la mid level pana la upper management, traininguri, teambuildinguri. Principiul dupa care ne ghidam in recrutare este - Conectarea candidatilor la joburile si companiile care se mapeaza pe personalitatea si dorintele lor in cariera. Astfel, suntem foarte atenti la potrivirea dintre candidati si partenerii nostri, tocmai pentru ca cele doua parti sa ajunga la colaborari de lunga durata si cat mai fructuoase.

    Cerinte

    Ce oferim?

    - Un mediu de lucru prietenos si organizat, precum si suport in a te dezvolta;

    - Un pachet salarial foarte motivant;

    - Un loc de munca stabil, la care sa vii cu drag.

    Pentru mai multe detalii, va rog sa ne trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail office@evolution-hcc.ro.

    Responsabilitati

    Ce ne-ar place sa gasim in profilul tau?

    -Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

    -Capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp

    -Limba germana la nivel mediu spre avansat

    -Experienta in domeniu constituie avantaj

    - Seriozitate, atentie, proactivitate, initiativa

    - Persoana organizata, atentie la detalii, capabila sa-si gestioneze timpul eficient

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,