Tehnician de Proces DC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FAIST Mekatronic active.

Vezi toate job-urile Tehnician de Proces DC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: FAIST Mekatronic
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 07.12.2016

    FAIST Mekatronic face parte din divizia de metale usoare a grupului FAIST International Group. Incepand din 2005, fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom si industria auto. In prezent, fabrica are un numar de peste 1300 angajati. Te invitam si pe tine! Aici e locul unde experienta ta si tehnologia noastra garanteaza succesul!

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Candidatul ideal:
    - Studii tehnice de specialitate (scoala profesionala sau postliceala)
    - Abilitati de citire si interpretare desen 2D
    - Experienta in lacatuserie sau scularie matriterie constituie avantaj
    - Dexteritate manuala
    - Atentie la detalii
    - Judecata/Rezolvarea problemelor
    - Capacitatea de planificare si organizare

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Responsabilitati:
    - Respecta planul de dezvoltare agreat
    - Asigura desfasurarea in parametri optimi a procesului de productie
    - Asigura imbunatatirea continua a procesului si a pieselor care le urmareste
    - Ofera suport tehnic echipelor de mentenanta si intretinere

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Oradea,

    Satu-Mare, Oradea, Baia Mare,