Assistant manager corporate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CONEX active.

Vezi toate job-urile Assistant manager corporate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: CONEX
Domeniu:
  • Marketing
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 10.10.2016

    Grupul Conex este unul din principalele grupuri industriale din România care, prin cele trei linii de afaceri – producţie, comerţ şi servicii industriale – oferă piese şi componente pentru industria auto, utilaje şi echipamente complexe industriale precum şi soluţii integrate de afaceri pentru a răspunde la nevoile pieţei naţionale şi la cele dezvoltate în peste 30 de ţări.

    Cerinte

    Poti fi noul membru al echipei noastre, daca:

    • Esti student/a sau ai studii superioare finalizate (profil: Marketing/ Drept/ Resurse Umane);
    • Ai cunostinte foarte bune de operare PC (pachet Office);
    • Ai experienta/cunostinte de lucru cu aplicatii de profil Corel Draw, Photoshop;
    • Ai cunostinte de limba engleza nivel avansat;
    • Esti o persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva;
    • Ai foarte bune abilitati de comunicare, relationare si de negociere;
    • Ai abilitatea de a raspunde cerintelor cu profesionalism;

    Responsabilitati

    Asistent manager:
    * Primesti vizitele si delegatiile colaboratorilor firmei;
    * Operezi in diverse registre de evidenta si asiguri situatia actualizata a acestora;
    * Gestionezi fluxul informational generat în interiorul companiei;
    * Elaborezi si redactezi documente solicitate de management;
    * Participi la organizarea evenimentelor/ intalnirilor/ sedintelor din cadrul companiei;
    * Securizezi informatiile cu caracter confidential;

    Marketing:
    * Participi activ la promovarea imaginii firmei in mediul online;
    * Asiguri promovarea eficienta a evenimentelor si actiunilor de marketing organizate;
    * Transmiti newsletter-ul, organizezi paginile de anunturi online si oferi suport continuu acestora;
    * Pregatesti materialele de promovare;

    Secretariat/ administrativ:
    * Desfasori activitati de secretariat si de asistenta pentru managementul firmei (gestionare corespondenta, apeluri telefonice, activitati de protocol);
    * Receptionezi mesajele si le transmiti mai departe;
    * Asiguri necesarul de papetarie si birotica;

    Alte informatii

    Beneficii:
    * Sansa de a lucra intr-o companie dinamica, in plina ascensiune;
    * Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul companiei;
    * Posibilitati reale de avansare;
    * Mediu de lucru placut si profesionist;
    * Conditii foarte bune de lucru.

    Iasi,

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (7)